Post by Mila on Sept 25, 2014 14:36:15 GMT 2
Esteratsastuskisat Vaahterapolussa keskiviikkona 22.10.2014
Osallistuminen tähän alle muodossa:
Luokka X
Ratsastaja - Ratsun virallinen nimi
Poistan ilmottautumiset sitä mukaa kun lisään ne osallistujiin. Väärin tulleet ilmottautumiset poistan ilman erillistä ilmoitusta.
Viimeinen ilmottautumispäivä on 20.10.2014 klo 12:00
LUOKAT
1. 40-50cm
2. 60cm (täynnä)
3. 80cm
4. 90cm
5. 100cm
6. 120cm
7. 130cm
Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella. En ilmoita tuloksien saapumisesta kenellekkään erikseen.
OSALLISTUJAT
Luokka 1
1. Mette - Kafele Shaafi
2. Luna - Taffeltoff
3. Eeda - Reval Destina
4. Jannica - Hugo
5. Petra - Surumetsän Joulunhenki
6. Jannica - Himala's Beautiful
7. Emmi- Suprise
8. Mette - Ninni
9. Emmi- Ghost
10. Senja - Caramel Minion
11. Rania - Ruskatilan Leimu
12. Ellida - Susikallion Suklaanappisilmä
13. Sini - Dream Angel
14. Simpa - Cho Cho Cookie
15. Petra - Koruharakka
16. Rania - Kuunvalon Nikita
17. Simpa - Pinto Pleasure
18. Julia - Glittrande Kryptonit SWE
19. Emily - Golden Bequet
20. Linnea-Chance of resin
Luokka 2
1. Emmi- The Summer of Fantasy
2. Jannica - A.D. Magic Phantom
3. Petra - Surumetsän Joulunhenki
4. Rebekka - Leiskuva Peilikuva
5. Simpa - Pitkä Tikku
6. Ellida - Susikallion Suklaanappisilmä
7. Julia - K.B. Suomineito
8. Mette - Kanaan Saif
9. Lispe - K.B. Huhupuhe
10. Petra - Koruharakka
11. Mila - K.B. Murheenkryyni
12. Jannica - Fiddle Faddle
13. Emmi - S'Blue Gipp
14. Lispe - Hukkareissu
15. Molly - Chocolate Minion
16. Mette - Rizwan Safi
17. Simpa - Unique Star
18. Julia - Reckless Kirby
19. Pinja - Ryant II
20. Luna - Deander II
Luokka 3
1. Miivi - Vinhan-Veikko
2. Mette - Rapaschero
3. Petra - Helmenkalastaja
4. Senja - Caramel Minion
5. Julia - Reckless Kirby
6. Julia - Carbonaran Ilmatar
7. Jannica - A.D. Lyffs Leonard
8. Molly - Chocolate Minion
9. Simpa - Old Oracel
10. Iita - Foxbridge Shangri-La
11. Lispe - K.B. Huhupuhe
12. Mette - Pikku Tikkunekku
13. Lispe - Hukkareissu
14. Jannica - N.Y. Vanity
15. Simpa - Hálmur frá Hestabki-Fljót
16. Miivi - Tavastilan Tilli
17. Reksa - Duudson
18. Molly - Mollyn Wilpetiina
19. Petra - Krijoitusvirhe
20. Luna - Deander II
Luokka 4
1. Simpa - Pinto Pleasure
2. Petra - Krijoitusvirhe
3. Reksa - Duudson
4. Sandy-Artiikin Ilotuikku
5. Jannica - Verona frá Hvolsvollur
6. Simpa - Miriclie Mochia
7. Mette - Rina van de Rostel
8. Molly - Smooth Crashella
9. Jannica - A.D. Betty of Feril
10. Miivi - Boulliant Cherie
11. Addu - Formula
12. Inna - Goldhawk Circus
13. Julia - Esperance Mérida
14. Mette - Liisu Loviise
15. Miivi - Vinhan-Veikko
16. Petra - Helmenkalastaja
17. Pinja - Love Heart
Luokka 5
1. Petra - Sielukauppias
2. Molly - Smooth Crashella
3. Mette - Danielle
4. Mette - Feline Felicity
5. Mirkku - Deja Vu in The Rain
6. Miivi - Boulliant Cherie
7. Isa - Saimira's Sinttu
8. Pinja - Love Heart
9. Simpa - Miriclie Mochia
10. Rebekka - Rägby's Rinaldo
11. Jannica - Verona frá Hvolsvollur
12. Simpa - Pinto Pleasure
13. Jannica - A.D. Betty of Feril
Luokka 6
1. Rosa - Mr. Valiant
2. Juuso - Adventurous J.G
3. Molly - Syysmetsän Poju
4. Jannica - Ruususen Plástico Divertido
5. Mette - Heldehaftig Nevelvlek
6. Petra - Re-Spencer DON
7. Petra - Cissy's Sirmic
8. Simpa - Start The New Way
9. Senja - White Dream
10. Emily - Golden Bequet
11. Mette - Larissa WT
12. Simpa - Syysmetsän Kastehelmi
13. Addu - Chili Pepper
14. Jannica - A.D. Ewa
Luokka 7
1. Mette - Mr. Champ
2. Simpa - Start The New Way
3. Petra - Cissy's Sirmic
4. Emmi - S'Blue Gipp
5. Jannica - Within Temptation
6. Simpa - Syysmetsän Kastehelmi
7. Mette - Alicia
8. Rosa - Mr. Valiant
9. Senja - White Dream
10. Addu - Chili Pepper
11. Jannica - Angel's Limited Edition
12. Molly - Syysmetsän Poju
13. Petra - Re-Spencer DON
- Kisat ovat villit, joten et tarvitse VRL-tunnusta tai seuraa osallistuaksesi
- Voit osallistua joko omalla hevosellasi tai jollakin Vaahterapolun hevosella (lukuunottamatta Huhua)
- Yksi ratsastaja voi tuoda max. 2 hevosta / luokka. Yksi hevonen voi osallistua max. kahteen luokkaan
- Jokaiseen luokkaan otetaan max. 20 ratsukkoa
Osallistuminen tähän alle muodossa:
Luokka X
Ratsastaja - Ratsun virallinen nimi
Poistan ilmottautumiset sitä mukaa kun lisään ne osallistujiin. Väärin tulleet ilmottautumiset poistan ilman erillistä ilmoitusta.
Viimeinen ilmottautumispäivä on 20.10.2014 klo 12:00
LUOKAT
1. 40-50cm
2. 60cm (täynnä)
3. 80cm
4. 90cm
5. 100cm
6. 120cm
7. 130cm
Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella. En ilmoita tuloksien saapumisesta kenellekkään erikseen.
OSALLISTUJAT
Luokka 1
1. Mette - Kafele Shaafi
2. Luna - Taffeltoff
3. Eeda - Reval Destina
4. Jannica - Hugo
5. Petra - Surumetsän Joulunhenki
6. Jannica - Himala's Beautiful
7. Emmi- Suprise
8. Mette - Ninni
9. Emmi- Ghost
10. Senja - Caramel Minion
11. Rania - Ruskatilan Leimu
12. Ellida - Susikallion Suklaanappisilmä
13. Sini - Dream Angel
14. Simpa - Cho Cho Cookie
15. Petra - Koruharakka
16. Rania - Kuunvalon Nikita
17. Simpa - Pinto Pleasure
18. Julia - Glittrande Kryptonit SWE
19. Emily - Golden Bequet
20. Linnea-Chance of resin
Luokka 2
1. Emmi- The Summer of Fantasy
2. Jannica - A.D. Magic Phantom
3. Petra - Surumetsän Joulunhenki
4. Rebekka - Leiskuva Peilikuva
5. Simpa - Pitkä Tikku
6. Ellida - Susikallion Suklaanappisilmä
7. Julia - K.B. Suomineito
8. Mette - Kanaan Saif
9. Lispe - K.B. Huhupuhe
10. Petra - Koruharakka
11. Mila - K.B. Murheenkryyni
12. Jannica - Fiddle Faddle
13. Emmi - S'Blue Gipp
14. Lispe - Hukkareissu
15. Molly - Chocolate Minion
16. Mette - Rizwan Safi
17. Simpa - Unique Star
18. Julia - Reckless Kirby
19. Pinja - Ryant II
20. Luna - Deander II
Luokka 3
1. Miivi - Vinhan-Veikko
2. Mette - Rapaschero
3. Petra - Helmenkalastaja
4. Senja - Caramel Minion
5. Julia - Reckless Kirby
6. Julia - Carbonaran Ilmatar
7. Jannica - A.D. Lyffs Leonard
8. Molly - Chocolate Minion
9. Simpa - Old Oracel
10. Iita - Foxbridge Shangri-La
11. Lispe - K.B. Huhupuhe
12. Mette - Pikku Tikkunekku
13. Lispe - Hukkareissu
14. Jannica - N.Y. Vanity
15. Simpa - Hálmur frá Hestabki-Fljót
16. Miivi - Tavastilan Tilli
17. Reksa - Duudson
18. Molly - Mollyn Wilpetiina
19. Petra - Krijoitusvirhe
20. Luna - Deander II
Luokka 4
1. Simpa - Pinto Pleasure
2. Petra - Krijoitusvirhe
3. Reksa - Duudson
4. Sandy-Artiikin Ilotuikku
5. Jannica - Verona frá Hvolsvollur
6. Simpa - Miriclie Mochia
7. Mette - Rina van de Rostel
8. Molly - Smooth Crashella
9. Jannica - A.D. Betty of Feril
10. Miivi - Boulliant Cherie
11. Addu - Formula
12. Inna - Goldhawk Circus
13. Julia - Esperance Mérida
14. Mette - Liisu Loviise
15. Miivi - Vinhan-Veikko
16. Petra - Helmenkalastaja
17. Pinja - Love Heart
Luokka 5
1. Petra - Sielukauppias
2. Molly - Smooth Crashella
3. Mette - Danielle
4. Mette - Feline Felicity
5. Mirkku - Deja Vu in The Rain
6. Miivi - Boulliant Cherie
7. Isa - Saimira's Sinttu
8. Pinja - Love Heart
9. Simpa - Miriclie Mochia
10. Rebekka - Rägby's Rinaldo
11. Jannica - Verona frá Hvolsvollur
12. Simpa - Pinto Pleasure
13. Jannica - A.D. Betty of Feril
Luokka 6
1. Rosa - Mr. Valiant
2. Juuso - Adventurous J.G
3. Molly - Syysmetsän Poju
4. Jannica - Ruususen Plástico Divertido
5. Mette - Heldehaftig Nevelvlek
6. Petra - Re-Spencer DON
7. Petra - Cissy's Sirmic
8. Simpa - Start The New Way
9. Senja - White Dream
10. Emily - Golden Bequet
11. Mette - Larissa WT
12. Simpa - Syysmetsän Kastehelmi
13. Addu - Chili Pepper
14. Jannica - A.D. Ewa
Luokka 7
1. Mette - Mr. Champ
2. Simpa - Start The New Way
3. Petra - Cissy's Sirmic
4. Emmi - S'Blue Gipp
5. Jannica - Within Temptation
6. Simpa - Syysmetsän Kastehelmi
7. Mette - Alicia
8. Rosa - Mr. Valiant
9. Senja - White Dream
10. Addu - Chili Pepper
11. Jannica - Angel's Limited Edition
12. Molly - Syysmetsän Poju
13. Petra - Re-Spencer DON